Oglas

Učenje na daljinu su odlično prihvatili profesori i učenici!

Predsjednica Republike Srpske Željka Cvijanović razgovarala je danas u Palati Republike sa članovima radnog tima za obrazovanje, kojeg čine ministarka prosvjete i kulture Natalija Trivić, ministar za naučno-tehnološki razvoj, visoko obrazovanje i informaciono društvo Srđan Rajčević i direktor Republičkog pedagoškog zavoda Predrag Damjanović.
Na sastanku su analizirane dosadašnje mjere u oblasti obrazovanja koje su donesene u uslovima vanredne situacije, te razmatrana rješenja za završetak školske i akademske godine u Republici Srpskoj.

Кonstatovano da u narednom periodu akcenat treba biti na iznalaženju rješenja za provjeru znanja učenika osnovnih i srednjih škola, te za održavanje ispita za studente kada se za to steknu uslovi, saopšteno je iz Кabineta predsjednice.

Pratite nas preko Telegrama

Pročitajte još

POVEZANO

ISTAKNUTO

IZBOR UREDNIKA

Pratite nas

25,923FanovaLajkuj
2,073PratilacaZaprati
955PratilacaZaprati
1,123PretplatniciPretplatite se