Odgađa se nastavak i odbojkaške sezone

Nakon odluke Vlade Republike Srpske o preventivnim mjerama zaštite od epidemije i naredbe Ministarstva prosvjete i kulture o zabrani svih okupljanja u prostorijama osnovnih i srednjih škola, veliki broj klubova koji učestvuju u takmičenjima u organizaciji OS RS ostao je bez mogućnosti za nastavak treninga i organizaciju utakmica.

Četiri kluba Prve muške lige, četiri kluba Prve ženske lige i dvanaest klubova Druge lige za treninge i utakmice koriste školske dvorane i u vrijeme trajanja naredbe ne mogu koristiti dvorane za treninge i organizovati utakmice rasporedom predviđenih takmičenja.

Nastavak takmičenja se planira nakon prestanka utvrđenih mjera.

Pratite nas preko Telegrama

Pročitajte još

POVEZANO

ISTAKNUTO

IZBOR UREDNIKA

Pratite nas

25,923FanovaLajkuj
2,073PratilacaZaprati
955PratilacaZaprati
1,123PretplatniciPretplatite se