Oglas

Zvorničanke na Republičkom finalu

Regionlano školsko takmičenje u košarci

ZVORNIK – U Sportskoj dvorani u Zvorniku, održano je Regionalno školsko takmičenje za djevojčice i dječake u košarci.

Nakon dugogodišnje dominacije učenica iz Vlasenice, u finalnoj utakmici takmičenja, učenice iz ekipe Osnovne škole „Sveti Sava“ iz Zvornika su slavile i plasirale se u Republičko takmičenje koje će se održati u Bjeljini 7. i 8. maja.

– Za ekipu škole „Sveti Sava“, igrale su članice našeg kluba „Zvornik Basket“, čime smo posebno ponosni. I za mušku eipu su ugavnom nastupali naši članovi, ali su oni u finalu poraženi od škole „Vuk Karadžić“ iz Bjeljine, rekao nam je Dejan Gajić, trener KK „Zvornik basket“.

                                       D.Gajić

Pratite nas preko Telegrama

Pročitajte još

POVEZANO

ISTAKNUTO

IZBOR UREDNIKA

Pratite nas

25,923FanovaLajkuj
2,072PratilacaZaprati
955PratilacaZaprati
1,123PretplatniciPretplatite se