13.1 C
Zvornik
27. септембра 2022.

Zvorničanke na Republičkom finalu

Regionlano školsko takmičenje u košarci

ZVORNIK – U Sportskoj dvorani u Zvorniku, održano je Regionalno školsko takmičenje za djevojčice i dječake u košarci.

Nakon dugogodišnje dominacije učenica iz Vlasenice, u finalnoj utakmici takmičenja, učenice iz ekipe Osnovne škole „Sveti Sava“ iz Zvornika su slavile i plasirale se u Republičko takmičenje koje će se održati u Bjeljini 7. i 8. maja.

– Za ekipu škole „Sveti Sava“, igrale su članice našeg kluba „Zvornik Basket“, čime smo posebno ponosni. I za mušku eipu su ugavnom nastupali naši članovi, ali su oni u finalu poraženi od škole „Vuk Karadžić“ iz Bjeljine, rekao nam je Dejan Gajić, trener KK „Zvornik basket“.

                                       D.Gajić

POVEZANO

ISTAKNUTO

IZBOR UREDNIKA

Pratite nas

25,923FanovaLajkuj
1,106PratilacaZaprati
988PratilacaZaprati
1,123PretplatniciPretplatite se