Oglas

Oduzet automobil zbog duga

U Kozluku kod Zvornika oduzet je automobil „škoda“ od lica čiji su inicijali G.J. iz Bijeljine jer je kontrolom utvrđeno da vozilom upravlja bez zakonom predviđene dokumentacije i da po osnovu neplaćenih novčanih kazni duguje 6.130 KM.

Provjerom u registru novčanih kazni utvrđeno je da je lice G.J. višestruki povratnik u činjenju najtežih prekršaja iz oblasti bezbjednosti saobraćaja, saopšteno je danas iz zvorničke Policijske uprave.

Protiv ovog lica biće podnesen zahtjev za pokretanje prekršajnog postupka, a vozilo je deponovano u krugu Policijske stanice Kozluk.

Pratite nas preko Telegrama

Pročitajte još

POVEZANO

ISTAKNUTO

IZBOR UREDNIKA

Pratite nas

25,923FanovaLajkuj
2,072PratilacaZaprati
955PratilacaZaprati
1,123PretplatniciPretplatite se