Oglas

Dva lica poginula u sudaru dva vozila

DOBO – Dva lica iz Doboja poginula su u sudaru vozila audi „A6“ i „A4“ u mjestu Bukovica Velika, područje grada Doboja, saopšteno je iz dobojske Policijske uprave.

Riječ je o licima čiji su inicijali M.K. i N.K, koja su kao suvozač, odnosno putnik bila u vozilu „audi A6“.

Vozači „audija A6“ čiji su inicijali G.K. iz Doboja i „audija A4“ sa inicijalima S.A. iz Stanara prevezeni su u dobojsku bolnicu radi ukazivanja ljekarske pomoći.

Saobraćajna nesreća dogodila se sinoć u 23.10, a pripadnici Policijske stanice za bezbjednost saobraćaja Doboj su izvršili uviđaj zajedno sa tužiocem dobojskog Okružnog javnog tužilaštva.

Pratite nas preko Telegrama

Pročitajte još

POVEZANO

ISTAKNUTO

IZBOR UREDNIKA

Pratite nas

25,923FanovaLajkuj
2,073PratilacaZaprati
955PratilacaZaprati
1,123PretplatniciPretplatite se