U mjestu Kozluk kod Zvornika dogodila se teška saobraćajna nesreća u kojoj je smrtno stradao pješak. Prema nezvaničnim informacijama, u pitanju je starija osoba. Nesreća se desila na dionici magistralnog puta Zvornik–Bijeljina, što je dovelo do potpune obustave saobraćaja na ovom putnom pravcu.
Na licu mjesta nalaze se policijski službenici koji vrše uviđaj, a prisutan je i dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva u Bijeljini. Zbog uviđaja i težine nesreće, saobraćaj je bio usporen, a na magistralnom putu su se formirale duge kolone vozila. Saobraćaj je sada normalizovan.


