Stanovnici naselja Meterize kod Zvornika ostali su bez vode zbog kvara na vodovodnoj mreži.
Ekipe preduzeća „Vodovod i komunalije“ odmah su izašle na teren i preduzele neophodne aktivnosti.
Za mještane je obezbijeđena cisterna sa pijaćom vodom, koja će biti na raspolaganju danas i sutra. Prema informacijama iz preduzeća, radovi na otklanjanju kvara počeće sutra.
Pretpostavlja se da je do oštećenja došlo usljed dotrajalosti cjevovoda, ali i velike frekvencije saobraćaja kroz ovo naselje.
🚰 „Vodovod i komunalije“ moli građane za razumijevanje i strpljenje do završetka radova i normalizacije vodosnabdijevanja.


