Pored postavljanja stijena, znanje i iskustvo nastavnicima i učiteljima prenijeli su Stefan Gajić iz Penjačkog kluba iz Banje Luke te članovi udruženja Andrea i Slaven, kojima su direktori škola uručili zahvalnice kao simbol saradnje i zajedničke želje da se djeci približi sport, priroda i zdrave vrijednosti.






Stijena u školskom dvorištu nije samo sportski rekvizit — ona je poziv djeci da se kreću, nadmašuju i grade samopouzdanje. Iz Planinarsko-sportskog udruženja Zvornik poručili su da mali koraci danas po vještačkoj stijeni već sutra mogu biti veliki usponi kroz život.
Podsjećamo, Planinarsko-sportsko udruženje „Zvornik“ i Atletski klub „Zvornik“ realizovali su projekat „Možemo bolje – sport, most koji spaja“ uz podršku UNDP-a.



You must be logged in to post a comment.