U Republici Srpskoj sutra će biti neradni dan povodom obilježavanja Dana pobjede nad fašizmom, potvrđeno je iz Ministarstva uprave i lokalne samouprave.
Odluka je donesena u skladu sa Zakonom o praznicima Republike Srpske. Tokom sutrašnjeg dana neće raditi republički organi i organizacije, kao ni organi jedinica lokalne samouprave.
Ovaj režim rada odnosi se i na preduzeća, ustanove i druga lica koja profesionalno obavljaju uslužne i proizvodne djelatnosti.


