Oglas

Srpska bogatija za 37 beba — dvije rođene u Zvorniku

37
beba rođeno u Srpskoj
19
djevojčica
18
dječaka

U Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođeno je 37 beba — 19 djevojčica i 18 dječaka, saopšteno je iz porodilišta. Po osam beba rođeno je u Banjaluci i Bijeljini, šest u Foči, po četiri u Prijedoru i Gradišci, po dvije u Trebinje, Zvorniku i Nevesinju, a jedna u Doboju.

U Zvorniku su rođene dvije djevojčice.

🏥
Banjaluka — 8 beba (5 dječaka, 3 djevojčice)
🏥
Bijeljina — 8 beba (5 djevojčica, 3 dječaka)
🏥
Foča — 6 beba (4 dječaka, 2 djevojčice)
🏥
Prijedor — 4 bebe (2 dječaka, 2 djevojčice)
🏥
Gradiška — 4 bebe (3 djevojčice, 1 dječak)
🏥
Trebinje — 2 bebe (1 dječak, 1 djevojčica)
🏥
Zvornik — 2 djevojčice 👶👶
🏥
Nevesinje — 2 bebe (2 dječaka)
🏥
Doboj — 1 djevojčica

Poroda nije bilo u porodilištu u Istočnom Sarajevu.

Pratite nas preko Telegrama

Pročitajte još

POVEZANO

ISTAKNUTO

IZBOR UREDNIKA

Pratite nas

25,923FanovaLajkuj
2,073PratilacaZaprati
955PratilacaZaprati
1,123PretplatniciPretplatite se