Oglas

Srebrenica: Načelnik Vučić potpisao ugovore o stipendiranju

117
studenata dobija stipendiju
50.000
KM izdvojeno iz opštinskog budžeta
2
konkursa planirana do kraja godine

Načelnik opštine Srebrenica Miloš Vučić potpisao je juče ugovore o stipendiranju sa studentima sa područja ove lokalne zajednice, za šta je u opštinskom budžetu obezbijeđeno 50.000 maraka. Jednokratnim stipendijama biće obuhvaćeno svih 117 redovnih studenata državnih fakulteta koji ispunjavaju uslove konkursa i imaju boravište u srebrenačkoj opštini.

„Svjestan sam da je skroman iznos stipendija, što je odraz materijalnog položaja opštine. Do kraja godine biće još jedan konkurs — pozivam studente da se ponovo prijave.“

— Miloš Vučić, načelnik opštine Srebrenica

„Od materijalnog iznosa značajnija je stimulacija i osjećaj da neko podržava studente i njihove napore. Imam želju da se vratim i zaposlim u svojoj sredini nakon završetka studija.“

— Sandra Tadić, studentica Visoke poslovne škole u Beogradu

Pratite nas preko Telegrama

Pročitajte još

POVEZANO

ISTAKNUTO

IZBOR UREDNIKA

Pratite nas

25,923FanovaLajkuj
2,073PratilacaZaprati
955PratilacaZaprati
1,123PretplatniciPretplatite se