Oglas

PU Bijeljina podnijela izvještaj protiv Ljubiše Petrovića: Sumnja na zloupotrebu preko 100.000 KM

Pripadnici Policijske uprave Bijeljina podnijeli su nadležnom Okružnom javnom tužilaštvu izvještaj protiv gradonačelnika Bijeljine Ljubiše Petrovića. On je osumnjičen da je počinio krivično djelo zloupotreba službenog položaja ili ovlašćenja.

Prema navodima iz policije, osumnjičeni je tokom 2025. godine, suprotno važećim pravnim aktima Grada Bijeljina, donosio zaključke o isplatama novčane pomoći građanima. Takve odluke donosio je bez sprovođenja propisanih procedura koje nalažu zvanični pravilnici i drugi opšti akti.

Na ovaj način, kako se navodi u prijavi, građanima je isplaćen iznos veći od 100.000 KM.

Pratite nas preko Telegrama

Pročitajte još

POVEZANO

ISTAKNUTO

IZBOR UREDNIKA

Pratite nas

25,923FanovaLajkuj
2,074PratilacaZaprati
955PratilacaZaprati
1,123PretplatniciPretplatite se