Oglas

Bijeljina: Otvorena nova autobuska stanica — od 1. juna gradski prevoz

Nova autobuska stanica u Bijeljini svečano je otvorena danas, 28. maja 2026. Svečanosti su prisustvovali brojni građani Bijeljine.

Nakon otvaranja stanice, u ponedjeljak 1. juna Bijeljina zvanično dobija javni gradski i prigradski prevoz.

Tog dana korištenje prevoza biće besplatno za sve građane, piše „InfoBijeljina„.

Pantelija Mitrović, vlasnik preduzeća „Semberija transport“, ispred grupe prevoznika, rekao je da će nova autobuska stanica biti u funkciji prijema i otpreme autobusa u gradskom i prigradskom prevozu.

🚌 Pun kapacitet stanice sa svim sadržajima, kao i prelazak međugradskih autobusa sa stare na novu stanicu — od 1. septembra 2026. godine.

Pratite nas preko Telegrama

Pročitajte još

POVEZANO

ISTAKNUTO

IZBOR UREDNIKA

Pratite nas

25,923FanovaLajkuj
2,072PratilacaZaprati
955PratilacaZaprati
1,123PretplatniciPretplatite se