Nova autobuska stanica u Bijeljini svečano je otvorena danas, 28. maja 2026. Svečanosti su prisustvovali brojni građani Bijeljine.
Nakon otvaranja stanice, u ponedjeljak 1. juna Bijeljina zvanično dobija javni gradski i prigradski prevoz.
Tog dana korištenje prevoza biće besplatno za sve građane, piše „InfoBijeljina„.
Pantelija Mitrović, vlasnik preduzeća „Semberija transport“, ispred grupe prevoznika, rekao je da će nova autobuska stanica biti u funkciji prijema i otpreme autobusa u gradskom i prigradskom prevozu.
🚌 Pun kapacitet stanice sa svim sadržajima, kao i prelazak međugradskih autobusa sa stare na novu stanicu — od 1. septembra 2026. godine.


