Bijeljinska policija sprovela je u tužilaštvo S.D. iz Bijeljine, profesora Poljoprivredne i medicinske škole u Bijeljini, koji je uhapšen nakon prijave učenice za polno uznemiravanje.
„Policijski službenici predali su tužilaštvu S.D. uz izvještaj o počinjenom krivičnom djelu polno uznemiravanje. Osumnjičeni je lišen slobode na osnovu prijave oštećenog lica“
— PU Bijeljina
Policija preduzima sve mjere i radnje iz svoje nadležnosti pod nadzorom Okružnog javnog tužilaštva u Bijeljini. Prema nezvaničnim informacijama, slučaj je prijavio član porodice učenice.


