back to top
-3.6 C
Zvornik
16. februar 2026.

Bombaški napad na kuću Zdravka Čolića: Strahovita detonacija odjeknula Dedinjem, policija na nogama!

Na porodičnu kuću proslavljenog pjevača Zdravka Čolića na Dedinju kasno sinoć bačena je eksplozivna naprava.

Prema prvim informacijama, povrijeđenih nema, ali je na objektu pričinjena velika materijalna šteta, navode srpski mediji.

Kako navode mediji policija je po prijavi blokirale prilaze objektu, a uviđaj na licu mjesta rade pripadnici MUP-a i dežurni tužilac Višeg javnog tužilaštva u Beogradu.

„Forenzičari prikupljaju dokaze i provjeravaju snimke sa okolnih nadzornih kamera kako bi se identifikovao napadač“, navodi Telegraf.

Izvori bliski istrazi navode da u trenutku eksplozije pjevač vjerovatno nije bio u objektu, ali zvanične potvrde o kretanju porodice još uvijek nema.

Komšije opisuju da se čula „strahovita detonacija“ koja je uznemirila stanare ovog djela grada.

Pratite nas preko Telegrama

Pročitajte još

POVEZANO

ISTAKNUTO

IZBOR UREDNIKA

Pratite nas

25,923FanovaLajkuj
1,340PratilacaZaprati
955PratilacaZaprati
1,123PretplatniciPretplatite se
Skoči na traku sa alatkama