18.1 C
29. март 2024.

„Srpski Soko“ donio tri medalje, u Vitezu moguć završetak ovogodišnjeg takmičenja

U subotu, 04. decembra, u Novom Sadu održan je džudo turnir pod nazivom „Kup Vojvodine“Učestvovalo je preko 350 džudista iz Srbije, Republike Srpske, Bugarske, Rumunije i Grčke.

Džudo klub „Srpski Soko“ Zvornik je u vrlo jakoj konkurenciji osvojio: jednu zlatnu medalju- Kristijana Luledžija, jednu srebrenu medalju -Kajtazović Danijela i bronzanu medalju – Jasikovac Danijela.

dzudo

Za bronzanu medalju su se borili i izgubili: Damjanović Aleksa, Tijanić Milica i Luledžija Marija.

Treneri koji su vodili takmičare, Damjanović Suzana i Kikić Igor su zadovoljni osvojenim medaljama i borbama svojih takmičara. Džudiste „Srpskog Sokola“ slijedeći vikend očekuje još turnir u Vitezu , gdje bi ovu uspješnu godinu i završili sa takmičenjima.