10.9 C
23. април 2024.

Zvorničanin donio srebrnu medalju iz Obrenovca

Nedeljko Sekulić, član kluba KBS ,,056″ osvojio srebrnu medalju na prvenstvu Srbije u K1 disciplini u kategoriji do 81kg.

nikola
Nedeljko u ringu

U prvom meču je pobijedio Ognjena Dimića, iz Kik boks kluba „Kobra“ iz Sombora, u polufinalu pobijedio je Viktora Zeljkovića iz Kik boks kluba „Vojvodina“ iz Novog Sada.

U finale je ušao povrijeđen, ali nije odustao od borbe i izgubio na bodove od Nikole Puzavca iz „Topic“ tima iz Surčina.

„Samo finale je bilo dosta uzbudljivo gdje je Nedeljko i poslije dva nedozvoljena udarca od strane protivnika nastavio meč. Prezadovoljni smo samim nastupom poslije duge pauze zbog trenutne situacije. Sljedeći izazov je prvenstvo Bosne i Hercegovine.“ – rekao je Nikola Drobnjak, trener „KBS“.

Zanimljivo je da je Nedeljko Sekulić prvi put radio u kategoriji do 81kg i time krenuo stopama trenera Nikole Drobnjaka koji je u toj kategoriji vec nekoliko godina neprikosnoven.