U Kliničkom centru Vojvodina preminula 11. žrtva korona virusa u Srbiji

Klinički centar Vojvodine je saopštio da je, uprkos intenzivnoj borbi lekara i drugog medicinskog osoblja, na Klinici za infektivne bolesti preminuo 62-godišnji pacijent iz Kikinde inficiran koronavirusom. To je ukupno jedanaesta žrtva koronavirusa u Srbiji.

Na Klinici za infektivne bolesti Kliničkog centra Vojvodine trenutno se leči 35 pacijenata kod kojih je potvrđeno da su oboleli od virusa COVID-19.

Pratite nas preko Telegrama

Pročitajte još

POVEZANO

ISTAKNUTO

IZBOR UREDNIKA

Pratite nas

25,923FanovaLajkuj
2,073PratilacaZaprati
955PratilacaZaprati
1,123PretplatniciPretplatite se