Oglas

Prva žrtva virusa korona u Srpskoj

BANALUKA – U Republici Srpskoj potvrđena je prva žrtva virusa korona, rekao je ministar zdravlja RS Alen Šeranić

Kako je rekao ministar, u pitanj je žena starije životne dobi, koja je juče primljena u Infektivnu kliniku.

Uskoro opširnije…

Pratite nas preko Telegrama

Pročitajte još

POVEZANO

ISTAKNUTO

IZBOR UREDNIKA

Pratite nas

25,923FanovaLajkuj
2,074PratilacaZaprati
955PratilacaZaprati
1,123PretplatniciPretplatite se