Eparhija zvorničko-tuzlanska uplatiće 20 hiljada KM za nabavku respiratora u Bijeljini

Uplatom od 20 hiljada KM , akciji „Respirator za Srpsku“ pridružiće se i Eparhija zvorničko-tuzlanska, najavljeno je nakon današnjeg razgovora Episkopa zvorničko-tuzlanskog g. Fotija sa gradonačelnikom Bijeljine Mićom Mićićem.

Vladika Fotije je istakao da Eparhija podržava sve mjere i preporuke Civilne zaštite i drugih nadležnih organa, a Grad Bijeljina će učiniti sve da pomogne Eparhiji u njihovim aktivnostima.

Pratite nas preko Telegrama

Pročitajte još

POVEZANO

ISTAKNUTO

IZBOR UREDNIKA

Pratite nas

25,923FanovaLajkuj
2,076PratilacaZaprati
955PratilacaZaprati
1,123PretplatniciPretplatite se