18.1 C
28. март 2024.

Prva liga Republike Srpske u rukometu: Drina bolja od Kotor Varoša

ZVORNIK – Nakon velikog preokreta, domaći su stigli do važne pobjede. Gosti su došli prvi u vođstvo i završili prvo poluvrijeme sa 20:15. Domaći su krenuli ofanzivno u nastavku utakmice i stigi u 43. minuti do samo 30:27. za goste. U nastavku su igrači Drine nastavili još snažnije, razbranio se golman Mladen Stanarčević pa je u 50. minuti bilo 33: 30 za Drinu. Do kraja Zvorničani nisu ispuštali vođstvo. Najefikasniji u redovima Drine bili su Novokmet sa 15. Čvorić sa 6 i Obrenović sa 5, kod gostiju Marković je postigao 11, Stojanović 8 i Raljić 7 golova.

DRINA – KOTOR VAROŠ 36:34 /15:20/