23.1 C
29. март 2024.

Drina duboka za Bijeljinu

U derbiju kola bolji su bili rukometaši Drine i zasluženo osvojili sva tri boda. Utakmica je bila ravnopravna do samog finiša prvog dijela igre, kada se Drina sa pet uzastopnih golova odljepila na razliku od pet golova.

U drugom dijelu igre domaći su u par navrata pravili serije od po tri gola razlike i stvorili nedostižnu prednost koja je na kraju utakmice dostigla do 11 golova.

Kod domaćih uz golmane Stanarčevića i Marinkovića isticali su se Novokmet, Marković i Tišanović a kod gostiju bolji od ostalih bili su Burić i kapiten Ristić.

Dvorana: KSC-u Zvorniku; Gledalaca: 100; Sudije: Dejan Vasilić i Dario Gračanin (oba Doboj); Sedmerci: Drina: 3-3. Bijeljina: 2-2; Kazne: Drina: 6 minuta, Bijeljina: 6 minuta.

DRINA: Marinković, Spasojević 4, Nedeljković 1, Tišanović 4, Maletić 1, Čvorić 2, Marković 9, Novokmet 5 (3), Obrenović 3, Stanarčević, Mijatović, Kikić 3, Vidaković.

BIJELJINA: Panić, Terzić, Pucara 2, Milutinović, Savić 1, Stevanović, Jovanović, Burić 7, Kragulj 3, Nišić 3, Latinović 3, Vasilić, Đerić, Todorović, Lantoš, Ristić 5 (2)