10.9 C
18. април 2024.

Prva liga Republike Srpske u rukometu: Drina bolja od Slavije

ZVORNIK – U derbiju prvog kola, viđen je dobar rukomet sa obje strane. Do 13. minuta domaći su vodili sa 8:4, a onda su rukometaši Slavije postigli četiri uzastopna gola i izjednačili. Do kraja poluvremena vodila se izjednačena borba, pa je i rezultat bio neriješen 15:15.

U 40. minuti bilo je 21:20 za goste da bi Drina sa šest uzastopnih golova preokrenula rezultat i do kraja utakmice nije bilo dileme oko pobjednika.

U timu Drine najefikasniji su bili Novokmet sa 8 i Tišanović sa 7 golova, a isticali su se Vidaković, Čvorić i Obrenović sa po 4 gola, dok su kod gostuju Radovanović i Luketa postigli po sedam.

DRINA – SLAVIJA 34:30 /15:15/