23.1 C
29. март 2024.

Drina u pripremnoj utakmici bolja od Loznice

Fudbaleri Drine u prvom pripremnom meču zabilježili su pobjedu protiv novog srpskog drugoligaša ekipe Loznice – 1:0. Utakmica je odigrana na fudbalskom terenu u Krupnju gdje će četa trenera Vladice Petrovića od danas pa na dalje brusiti formu pred početak nove sezone.

Jedini gol na utakmici postigao je Goran Antelj u 9. minutu. Nakon izvedenog kornera lopta se u šesnaestercu od jednog igrača Loznice odbija do Antelja koji sa pet metara pogađa gol za vodstvo svoje ekipe.

Tokom čitave utakmice Drina je bila mnogo bolji i opasniji tim. Trener Petrović je izvršio nekoliko izmjena a svoje prve minute zabilježili su i neki novi igrači, , prenosi zvanični sajt zvorničkog premijerligaša.

Sledeći test susret je u subotu a protivnik je ekipa Mačve.

DRINA: F. Erić, Šinik, Popović, Nikolić, Radović, Kikić, Ćulum, Vasić, Đerić, Ilić, Antelj. Još su igrali: Maksimović, Ivanović, B. Erić, Stojanović, Zarić, Čonka, Musić i Pečenica.