18.1 C
28. март 2024.

VAŽNI BODOVI KARAKAJACA: Druga fudbalska liga grupa Istok

KARAKAJ – U veoma dinamičnoj i zanimljivoj utakmici Radnički je osvojio važne bodove u borbi za opstanak u ligi. U 11. minuti, nakon akcije navalnog reda domaćih Milovanović se odlučio na udarac sa desne strane i savladao Šešlića.

Konačan rezulate je postavi Maksimović u 55. minuti. Domaći su imali još nekoliko zrelih prilika ali je golman Šešlić bio na visini zadatka.

RADNIČKI – LOKOMOTIVA 2:0 /1:0/

Strijelci: 1:0 Milovanović u 11, 2:0 Maksimović u 55, Igralište:Radničkog, Gledalaca:150, Sudija: Mladen Simsija /Rogatica/ 7. Žuti kartoni: Savić, Lazić, Mehidić, Erkić, Milovanović /Radnički/, Krajišnik /Lokomotiva/

RADNIČKI: Savić 7, Radomir Jeremić 7, Tabalović 7, Lazić 7,5, Ivanović 7,5, Mehidić 7, Erkić 7, Rade Jeremić 7,5 Milovanović 7 /od 64. Vuksić 7/, Stevanović 7,5 /od 80. Jovičić -/, Maksimović 7,5 /od 82. Sačević -/. Trener: Vidoje Đurić.

LOKOMOTIVA: Šešlić 7, Se.Ćumurović 7, Musić 6, Banjanin 6,5, Prljević 6 /od 46. Simić 6/, Leka 6,5 /od 77. Krajišnik 6,5/, Nikolić 6,5, Cvijanović 6,5, Sa. Ćumurović 6,5, Marković 6, Zahirović 6 /od 74. Mihajlović -/.Trener: Vedran Banjanin

Igrač utakmice: Aleksandar Ivanović /Radnički/