20.9 C
Zvornik
13. јул 2024.

Značajan rezultat za zvorničke tekvondoiste na prvenstvu Srpske

ZVORNIK – Na 17. Prvenstvu Republike Srpske u tekvondou koje je održano ovog vikenda u Ugljeviku nastupio je i zvornički W.T.F Taekwondo klub “Zvornik“ iz Zvornika i predstavio 3 takmičara u seniorskoj konkurenciji do 68kg i to Željko Dragić i dva takmičara u juniorskoj konkurenciji Nikola Tomić do 63kg i Darko Vuković do 68kg, prenosi ASinfo.

Na takmičenju je učestvovalo oko 200 takmičara iz 12 klubova Republike Srpske.

Zvornički klub je uspio da se domogne jedne medalje koju je osvojio senior Željko Dragić u kategoriji do 68kg.

-Klub je osnovan prije godinu dana i već je počeo da donosi veoma bitne rezultate koji su bitni za naš klub i naš grad Zvornik koji predstavljamo sa ovom plemenitom Olimpijskom borilačkom vještinom. Tako ćemo nastaviti i predstavljati naš klub i grad Zvornik u najboljem svjetlu, a u svemu tome je vrlo bitno da imamo podršku naše Opštine Zvornik, rekao je trener Mladen Ristić.

POVEZANO

ISTAKNUTO

IZBOR UREDNIKA

Pratite nas

25,923FanovaLajkuj
1,112PratilacaZaprati
955PratilacaZaprati
1,123PretplatniciPretplatite se