-1.6 C
Zvornik
20. април 2024.

Nova pobjeda Napretka

KLUPCI – Prvoligaš Napredak iz Donjeg Šepka ostvario je novu pobjedu u pripremnom periodu pred nastavak nove sezone. Na gostovanju izabranici trenera Zorana Vasiljevića savladali su Radnički Stobeks rezultatom 2:1.

Napredak je poveo preko povratnika Miladina Filipovića u 10. minutu, kome je to bio četvrti gol u posljednje tri odigrane utakmice. Domaći sastav uspjeo je da izjednači u 41. minutu preko Andrića, da bi u nastavku Stevanović donio pobjedu Napretku, kada je 67. minutu matirao domaćeg golmana Lekića.

Sljedeći pripremni susret Napredak igra u utorak na domaćem terenu protiv drugoligaša Sloge Junajted iz Bijeljine.

RADNIČKI STOBEKS – NAPREDAK 1:2 (1:1)

Strijelci: 0:1 M. Filipović (10), 1:1 Andrić (41), 1:2 Stevanović (67).

Stadion: Radnički Stobeks u Klupcima.