18.4 C
28. март 2024.

Neuspjela prva provjera Radničkog iz Karakaja

Radnički odigrao prijateljsku utakmicu u Kalesiji protiv Bosne

KARAKAJ – Fudbaleri Radničkog iz Karakaja, odigrali su prvu prijateljsku utakmicu pred početak prvenstva u Drugoj ligi, grupa istok. Karakajci su poraženi u Kalesiji od domaće Bosne, rezultatom 2:1.

Golove za domaće postigli su Hamzić u 17. i Ibrahimović u 56. minutu, dok je strijelac jedinog gola za Radnički bio kapiten Rade Jeremić iz jedanaesterca u 70. minutu. Domaći su bili bolji u prvom, a gosti u drugom poluvremenu kada su odlične prilike propustili Jovanović i Perić.

Radnički je igrao u sastavu: Stevanović, Radomir Jeremić, Ćosić, Mehidić, Vahid Džlić, Tanacković, Rade Jeremić, Milovanović, Jovanović, Tabalović i Perić. Još su igrali: Karić, Rebić, Vuksić, Vahidin Džilić, Jovičić, Sačević, Savić i Lazić.

Prvu utakmicu u prvenstvu Radnički će igrati u gostima protiv ekipe Gorice iz Pučila 16. avgusta.