18.4 C
28. март 2024.

Napredak ubjedljiv protiv Sinđelića

DONJI ŠEPAK – Fudbaleri Napretka u svojoj četvrtoj pripremnoj utakmici pred početak nove prvoligaške sezone, na domaćem terenu ubjedljivo su savladali sastav Sinđelića iz Lipnice rezultatom 6:1.

Već nakon prvih 45 minuta bilo je riješeno pitanje pobjednika. Prvi dio susreta Šepčani su riješili u svoju korist sa 4:0 a prvi mrežu gostiju načeo je Marić u 8. minutu. U 16. minutu prednost je udvostručio Panović, a rezultat na 3:0 povisio je M. Filipović u 38. minutu. U posljednjem minutu prvog dijela u listu strijelaca upisao se i Jovanović.

U nastavku susreta Sekulić je u 51. minutu povećao prednost Napretka na 5:0, da bi u 63. minutu gosti uspjeli da ublaže poraz i to preko Dragićevića. Konačan rezultat u 89. minutu svojim drugim golom na utakmici postavio je M. Filipović.

NAPREDAK – SINĐELIĆ 6:1 (4:0)

Strijelci: 1:0 Marić (8), 2:0 Panović (16), 3:0 M. Filipović (38), 4:0 Jovanović (45), 5:0 Sekulić (51), 5:1 Dragičević (63), 6:1 M. Filipović (89).

Stadion: Napretka u Donjem Šepku.