12 C
Zvornik
20. април 2024.

Petica Napretka za šesto mjesto

DONJI ŠEPAK – Fudbaleri Napretka , postigli su pet golova na oproštaju od svojih navijača čime su Šepčani zauzeli solidno šesto mjesto na tabeli.

Dragan Atanacković Napredak Donji ŠepakSeriju golova otvorio je Atanacković, šutem iz slobodnog udarca u 2. minutu, kada je preko živog zida pogodio sam donji desni ugao gola Trogrlića. Na 2:0 povisio je Karić, u 35. minutu, nakon greške Trogrlića.U 40. minutu, Atanacković je presekao jedan pas gostiju, uposlio Ninića kome nije bilo teško da loptu pošalje u mrežu gostiju.

U 50 minutu Petrović je smanjio na 3:1.Oštar šut Osmića, Ružić je odbio u polje a natrčao je Petrović i smestio loptu iza leđa golmana Napretka.Nakon centrašuta Đukanović u 55. minutu Jovanović je efektno glavom savladao Trogrlića za 4:1.Erić je u 58. minutu idelano uposlio Ninića kome nije bilo teško da savlada Trogrlića za 5:1.Konačan rezultat utakmice 5:2 postavio je Marković u 66. minutu.

Osim golova Napredak je propustio idelane prilike u 12. minutu preko Erića, i u 18. preko Ninića.

NAPREDAK – PROLETER 5:2 /3:0/

Strijelci: 1:0 Atanacković u 2, 2:0 Karić u 35, 3:0 Ninić u 40, 3:1 Petrović u 50, 4:1 Jovanović u 55, 5:1 Ninić u 58, 5:2 Marković u 66.

Stadion: Mladosti u Donjem Šepku.