Oglas

Egipat: Dvije osobe poginule

KAIRO – Dvije osobe poginule su danas u napadu bombaša samoubice na kontrolnom punktu snaga bezbjednosti u Južnom Sinaju u Egiptu, rekli su izvori bezbjednosti.

Demonstracije u Egiptu

Napad se dogodio u gradu El Tur, na glavnom putu između Kaira i ljetovališta Šarm el Šeik.

U odvojenom napadu na istom putu, najmanje tri osobe osobe su povrijeđene od eksplozije bombe u blizini turističkog autobusa.

Pratite nas preko Telegrama

Pročitajte još

POVEZANO

ISTAKNUTO

IZBOR UREDNIKA

Pratite nas

25,923FanovaLajkuj
2,072PratilacaZaprati
955PratilacaZaprati
1,123PretplatniciPretplatite se