5.9 C
Zvornik
19. април 2024.

U jakoj konkurenciji džudisti ponovo briljirali

ZVORNIK – Prošlog vikenda džudisti iz Zvornika i Karakaja su nastupili na memorijalnom međunarodnom turniru u Sarajevu.

U konkurenciji preko 650 takmičara iz preko 40 klubova koji dolaze iz 6 zemalja zvornički džudisti su zauzeli treće mjesto u generalnom plasmanu. Ukupno su osvojili 24 medalje od čega čak 9 zlatnih.

Zlatne medalje su osvojili: Teodora Bošković, Marko Rosuljaš, Teodora Božović, Milica Maksimović, Vedrana Maksimović, Vuk Maksimović, Aleksa Damjanović, Vukašin Vukotić i Rade Pantić.

Treneri Suzana Tripković, Dane Pepić i Dalibor Bošković su zadovoljni ostvarenim rezultatom, jer je ekipa išla u oslabljenom sastavu na ovaj turnir. Prema njihovim riječma malo je nedostajalo da zvornički klub na ovom turniru bude prvi u generalnom plasmanu.

Dragan Božović i Ognjen Pavlović predsjednik kluba i sportski direktor su zadovoljni formom takmičara kojima je ovo bila poslednja provjera pred prvenstvo BiH sledećeg vikenda u Bihaću.