8.1 C
19. март 2024.

Potukli se saigrači, rastavljali ih protivnički fudbaleri (VIDEO)

Nije strano da se navijači potuku na tribinama, ali kada se na terenu potuku igrači istog tima, to je dodatna sramota, a upravo se to dogodilo u porazu Sent Džonstona na gostovanju kod Hamiltona (0:1) u škotskom Premieršipu.

Glavni akteri bili su igrači Ričard Foster i Deni Svenson. Pred kraj prvog poluvremena jedan drugom nešto su prigovarali, a nakon poluvremena je nastao haos. Igrači su se uspjeli potući, a da na terenu ne bi bilo i krvi pobrinuli su se njihovi saigrači, treneri, pa čak i protivnički igrači koji su odvukli ratoborni dvojac na suprotne strane dok su domaći navijači skandirali.

Na kraju su oba igrača zaradili crvene kartone, a Sent Džonston je izgubio 1:0 golom u 89. minuti utakmice od tima koji je do ove pobjede bio na posljednjem mjestu Premieršipa.