23.1 C
29. март 2024.

Karakajcima samo bod

Radnički iz Karakaja remizirao je protiv Mladosti iz Bogutova sela

KARAKAJ – Utakmica je odlučena u prvom poluvremenu. U 13. minuti Nešković je na dodavanje Simikića iz korenera glavom savladao Stevanovića, a onda su za dva minuta uslijedila dva gola domaćih. Naprije je Rade Jeremić u 43. minuti iz penala izjednačio da bi Radomir Jeremić udarcem sa lijeve strane iskosa doveo domaće u vođstvo. Ipak su gosti preko Neškovića, koji je bio spretan u 45. minuti izjednačili za konačnih 2:2.

Druga liga grupa Istok: RADNIČKI – MLADOST /BS/ 2:2 /2:2/

Strijelci: 0:1 Nešković u 13, 1:1 Rade Jeremić u 43, /jedanaesterac/, 2:1 Radomir Jeremić u 44, 2:2 Nešković u 45.
Igralište: Radničkog u Karakaju.