23.1 C
29. март 2024.

Drina ubjedljiva protiv Donjeg Srema

Zvornička Drina pobjedom je započela pripreme pred početak sezone u Premijer ligi BiH.

Drina je prikazala dobru igru i do nogu potukla ekipu Donjeg Srema, člana „Jelen“ Superlige Srbije.

Treneri Dragan Mićić i Nenad Vanić, izveli su na teren kombinovane ekipe, sve igrače na koje računaju u prvenstvu, odnosno na one koji su na probi u ovim klubovima.

Prvi gol postigao je Radovan Vasić na dodavanje Đurića u 43. minutu.

Na 2:0 povećao je Rustemović iz jedanaesterca, pošto je u kaznenom prostoru domaćih oboren Radović od strane Mandića.

Već u 54. minutu, viđen je najljepši potez na utakmici, kada je Ivan Lazarević centrirao a Rustemović glavom savladao Šegovca za 3:0.

Goleadu je zaključio mladi Stevanović u 74. minutu kada je odlično reagovao na centrašut Jokića.

Sledeći protvnik Drine u srijedu biće ekipe Radnika iz Bijeljine.

FK DRINA Zvornik – FK DONJI SREM Pećinci 4:0 (1:0)

Strijelci: 1:0 – Vasić u 41. minutu; 2:0 – Rustemović u 51. minutu iz jedanaesterca; 3:0 – Rustemović u 54. minutu; 4:0 – Stevanović u 74. minutu: Stadion: „FK Drina Zvornik“; Gledalaca: 300; Sudija: Rade Aćimović (Zvornik); Žuti kartoni: Ivanović (Drina), Mandić (Donji Srem).

DRINA: Maksimović, Đerić, Radović, Memović, Uzelac, Lazarević, Rustemović,Đurić,Čolović, Vasić, Ilić. Još su igrali: Osmanović, Jong Un, Jong Li, Ćulum, Jokić, Stevanović, Ivanović, Marković, Milošević, Lazić, Hasanović.

DONJI SREM: Šegovac, Košutić, Ivanović, Crnomarković, Savinović, Govedarica, Radić, Ožegović, Obuobi, Garić, Marčeta. Još su igrali: Nešić, Mandić, Janković, Jovanović, Nikodijević, Jevtić.