18.1 C
29. март 2024.

Goleada u Šepku za opstanak Napretka

DONJI ŠEPAK – U solidnoj fudbalskoj predsatvi Napredak je osvojio tri boda koji će mu možda značiti opstanak u Ligi.

FK Napredak, Donji Sepak jesen 2013..foto MDPrvi gol postigao je Atanacković iz slobodnog udarca sa oko 25 metara. Izjednačio je Jaćimović, nakon kiksa odbrane domaćih.

Na 2:1 povećao je Milutinović na dodavanje Jevtića u 32. minutu. U 43. minutu Erić je iskoristio grešku Kondića i povećao na 3:1. U 45. minutu u kaznenom prostoru gostiju oboren je Erić, a iz jedanesrca gol je postigao Ninić za 4:1 . Na 5:1 povećao je Jovanović na dodavanje Ninića, Konačan rezulat 5:2, je postigao Vranešević udarcem glavom nakon dodavanja Brćića u 75. minutu.

Erić NapredakPrva fudbalska liga NAPREDAK – SLOBODA /NG/ 5:2 /4:1/

Strijelci: 1:0 Atancković u 23, 1:1 Jaćimović u 31, 2:1 Milutinović u 32, 3:1 Erić u 43, 4:1 Ninić u 45 /jedanaesterac/, 5:1 Jovanović u 54, 5:2 Vranešević u 75.

Stadion: Napretka,